Haber

Adana Çukurova Belediyesi Yaz Spor Okulu Öğrencilerine Sertifika Verdi

Adana Çukurova Belediyesi Yaz SporOkulları bünyesinde tenis eğitimi alan öğrenciler sertifikalarını aldılar.

İlhan Darendelioğlu Tenis Kortu’nda tenis eğitimi alan öğrenciler için sertifika töreni düzenlendi. Törende konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Şu anda birçok tenis kortumuzda değerli öğretmenlerimiz ile yaz tenis okullarımız devam ediyor. Çocuklarımızın önemli bir kısmı eğitim görüyor. sporBunu yapıyorlar ve tenis gibi asil bir spora başlıyorlar” dedi.

Yaz spor okulları için tesis tahsis eden tüm öğretmenlere, kulüplere ve çocuklarını spora yönlendiren velilere teşekkür eden Önder Çetin, “12 ayrı branşta açtığımız yaz spor okulları herkese örnek oluyor. Çukurova Belediyesi farkı Katılım açısından da ortaya çıktı. Velilere de teşekkür ediyorum. İnşallah çocuklarımız burada bu spora güzel bir başlangıç ​​yapacak ve devam edecekler.”

Çocuklara seslenen Önder Çetin, “Sporla uğraşmak yetmez. Spor elbette hayatın içinde olacak ama öncelik derslerde olacak. Tenis çok güzel bir spor. Bir yandan spor yapacaksınız, bir yandan da derslerinizi ihmal etmeyeceksiniz.”

Çetin, konuşmasının ardından çocukları tek tek tebrik ederek sertifikalarını verdi. Çok sayıda velinin hazır bulunduğu törene Tenis İl Temsilcisi Feridun Açan da katıldı. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu