Teknoloji

Hogwarts Legacy’s Sequel Hakkında Açıklama

Video oyunu hayranları, birkaç hafta önce Hogwarts Mirası adlı yeni bir oyunla tanışma fırsatı buldular. Warner Bros. Games tarafından yayınlanan RPG türündeki oyun, Harry Potter teması büyük ilgi çekmeyi başardı. Daha piyasaya çıkmadan dikkatleri üzerine çeken Hogwarts Legacy, Steam’de en çok istek listesine alınan oyun. tarih yazdı.

Şimdi ise bu Harry Potter oyunuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Warner Bros. Games Başkanı David Haddad, Hogwarts Legacy’nin ” uzun vadeli bir franchise Oyunun DLC içermeyeceği daha önce duyurulmuştu. Haddad’ın açıklaması Hogwarts Mirası’nın bir parçasıydı. tefrika edilecekyeni Harry Potter temalı oyunlarla tanışmaya devam edeceğimizi ortaya koyuyor.

Yeni Hogwarts Legacy oyunları için uzun süre bekleyebiliriz. Ancak yeni oyunların ilk oyuna benzer olma ihtimali yüksek!

Bu oyun için Hogwarts Legacy geliştiricisi Avalanche Software en az 5 yıl çalışmış . Bu süreçte devasa bir harita oluşturuldu. Üstelik bu harita genel olarak oyuncular tarafından beğenildi. Hal böyle olunca yeni Hogwarts Legacy oyunları, ilk oyunun üzerine inşa edileceği Güvenle söyleyebiliriz. Ancak grup daha yolun başındadır. Bu yüzden her şeyi netleştirmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Bu ortada; 16 Şubat’ta Variety ile yaptığı röportajda David Haddad, oyunun ilk haftasında söyledi. 152 milyon saat oynandığını söyledi. Bu rakam 21 Şubat’ta güncelleniyor, Warner Bros. Games, Hogwarts Legacy’nin oynanış süresi 267 milyon saat geçti . Bu süreler önümüzdeki dönemlerde çok daha farklı şekillerde konuşulacak. Çünkü oyuna gösterilen ilgi kolay kolay düşmek üzere. görünmüyor.

Hogwarts Legacy için hazırladığımız kapsamlı içeriği aşağıda bulabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu